KATEGORIA

TYP OFERTY

IMPREZA INTEGRACYJNA POłąCZONA ZE SZKOLENIEM

Jeżeli czytasz ten teks, szukasz prawdopodobnie informacji jakie rozwiązania zastosować w przypadku swojego zespołu. Czy da się połączyć imprezę integracyjną ze szkoleniem czy raczej wybrać integrację lub szkolenie?


No właśnie z pośród morza ofert, propozycji szkoleniowych i integracyjnych musisz wyłowić te odpowiadające aktualnym potrzebom zespołu. Na samy początku musisz jednak zadać sobie pytanie: Jakie jest oczekiwanie grupy? Pamiętajmy - akceptacja członków zespołu jest bardzo ważnym elementem, który już na samym początku daje poczucie współtworzenia nowej jakości.


budowanie zespołu


Inne ważne pytania które powinniśmy sobie zadać to:  • 1.   Jaki chcemy osiągnąć cel? Pamiętajmy aby nie przeskakiwać zbyt pochopnie szczebli poszczególnych etapów życia zespołu. To że my jesteśmy gotowi nie oznacza że pozostali również mocno identyfikują się z grupą. Jeżeli zespół dopiero co powstał, musi mieć czas na „Formowanie się i Dotarcie”. To doskonały czas na zapoznanie się pracowników podczas wyjazdów i spotkań integracyjnych.

  • 2.   Jeżeli jest to tylko możliwe, nie przeznaczajmy na rozwój czasu wolnego od pracy (weekend), chyba że jest na to przyzwolenie każdego z członków zespołu.

  • 3.   Postarajmy się o przestrzeń oderwaną od rzeczywistości korporacyjnej.

  • 4.  Upewnij się że aktywność na którą się decydujesz, nie dyskwalifikuje z uczestnictwa niektórych członków zespołu ze względu np. zdrowotnych.

  • 5.   Upewnij się, aby każdy mógł uczestniczyć w zajęciach na takich samych zasadach, bez preferencji i wyróżnień czy braku szacunku, które to mogą powodować niepotrzebne konflikty. Nie ma nic gorszego niż np. bawiąca się kadra i podpierający ściany podwładni.

  • 6.   Zadbaj o plan B.


Jeżeli zakreśliliśmy już cel zadania, przechodzimy do planu.  Jest mnóstwo aktywności które możemy wykorzystać jako aktywność lub wsparcie programu szkoleniowego, są to:MICE4u.pl


WOJEWÓDZTWO

PODSTRONY


Team building dla ...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Trenerzy
Typ oferty: Team building
Cena: 0 zł
Piknik firmowy Kra...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Piknik firmowy w K...
Kategoria: Obsługa
Podkategoria: Piknikowe tereny
Typ oferty: Piknik
Cena: 0 zł
Eventy tematyczne...
Kategoria: Pokazy
Podkategoria: Tematyczne
Typ oferty: Eventy
Cena: 0 zł
budowanie zespołu, Team building, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne, eventy, szkolenia biznesowe, gry integracyjne, imprezy plenerowe, piknik firmowy, incentive, imprezy dla firm, Kraków, Warszawa, Katowice, imprezy firmowe, organizacja eventów, organizacja konferencji, szkolenia dla firm, wieczór tematyczny, konferencje, outdoor, organizacja konferencji, DJ, koncerty, artyści, agencja muzyczna, covery, karaoke, pokazy tańca, dobry konferansjer